Poradnik egzaminacyjny. Żeglarz jachtowy & jachtowy sternik morski + CD

Poradnik egzaminacyjny. Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski z CD

Dostępność:w magazynie 40 egz.
Czas realizacji:48 h
ISBN:978-83-7020-674-1
EAN:9788370206741
Kod tytułu:61424
Szerokość:165 mm
Wysokość:235 mm
35,00 zł
31,50 zł
Cena netto: 30,00 zł
(5% VAT)
PKWiU 58.11.1
Ilość stron 96
Miejsce wydania Warszawa
Numer wydania 1
Oprawa miękka
Rok wydania 2017
Typ Książka
Język polski
Obecnie obowiązujący system zdobywania patentów żeglarskich wnosi sporo zmian i wprowadza cały szereg nowych procedur. Powinny być one znane nie tylko instruktorom i egzaminatorom, ale również uczestnikom szkoleń żeglarskich i egzaminów.
W poradniku zawarte są zwięzłe informacje ułatwiające przygotowanie się do egzaminu. Jest też baza przykładowych pytań i zestawów egzaminacyjnych na poszczególne patenty żeglarskie.
Czytelnik może skorzystać z załączonej do książki płyty CD z programem multimedialnym, który jest pomocny w rozwiązywaniu pytań testowych oraz umożliwia sprawdzenie swojej wiedzy podczas rozwiązywania przykładowego egzaminu na patent żeglarza jachtowego lub jachtowego sternika morskiego.
Mariusz Zawiszewski
kapitan jachtowy, kapitan motorowodny,
instruktor żeglarski i motorowodny.
Pasjonat edukacji żeglarskiej, wychowawca, instruktor i egzaminator. Na początku swojej działalności szkoleniowej związany z Polskim Związkiem Żeglarskim. Współpracuje z wiodącymi firmami szkoleniowymi i ośrodkami żeglarskimi. Autor programów edukacyjnych i publikacji multimedialnych, w tym kursów e-learningowych dla fanów żeglarstwa i sportów motorowodnych.


 

Newsletter

Schowek


Brak tytułów w schowku.