Excel 2013 PL. Formuły

Excel 2013 PL. Formuły

Wydawca: Helion
Dostępność:w magazynie 1 egz.
Czas realizacji:24 h
ISBN:978-83-246-7888-4
EAN:9788324678884
Kod tytułu:41328
Szerokość:173 mm
Wysokość:245 mm
99,00 zł
89,10 zł
Cena netto: 84,86 zł
(5% VAT)
Ilość stron 876
Oprawa twarda
Typ Książka
PKWiU 58.11.1
Język polski
Tłumacz Łukasz Piwko
Obowiązkowa lektura każdego użytkownika programu Microsoft Excel! Microsoft Excel od wielu lat niestrudzenie ułatwia nam życie, mozolnie wykonując najbardziej wymyślne działania. Obszar jego zastosowania jest ograniczony tylko pomysłowością użytkowników. Żeby jednak w pełni wykorzystać potencjał tego programu, należy opanować zasady tworzenia formuł. Dzięki wiedzy zawartej w tej książce osiągniesz to w mig i zaoszczędzisz mnóstwo cennego czasu w codziennej pracy z Excelem!
Na początek zaznajomisz się z nowościami w wersji 2013 oraz poznasz podstawowe pojęcia związane z arkuszami kalkulacyjnymi i interfejsem aplikacji Microsoft Excel. Po krótkim wstępie przejdziesz do odkrywania tajników tworzenia formuł. Operatory, zakresy, nazwy to tylko niektóre elementy szczegółowo omówione w tej książce. W kolejnych rozdziałach poznasz funkcje wbudowane, które ułatwią Ci wiele zadań związanych z manipulowaniem tekstem, operowaniem datami oraz obliczeniami warunkowymi.
Ponadto dowiesz się, jak przygotować efektowną tabelę oraz zaokrąglać wartości według różnych zasad. Osobna część została poświęcona formułom finansowym. W przypadku obliczeń kredytowych, inwestycji, harmonogramów finansowych nie ma miejsca na pomyłkę! Na koniec nauczysz się korzystać z tabel przestawnych oraz makr. To doskonały podręcznik dla każdego użytkownika Excela.
Dzięki tej książce:
  • poznasz funkcje służące do manipulowania tekstem
  • wykonasz obliczenia finansowe
  • zaplanujesz harmonogram spłat
  • stworzysz zaawansowany wykres
  • wykorzystasz w pełni potencjał aplikacji Microsoft Excel 2013
Wykorzystaj w pełni potencjał aplikacji Microsoft Excel 2013!


Newsletter

Schowek


Brak tytułów w schowku.