Siedlisko duszy

Siedlisko duszy

Wydawca: Illuminatio
Dostępność:w magazynie 1 egz.
Czas realizacji:24 h
ISBN:978-83-63965-56-3
EAN:9788363965563
Kod tytułu:42747
Szerokość:145 mm
Wysokość:205 mm
44,90 zł
40,41 zł
Cena netto: 38,49 zł
(5% VAT)
Ilość stron 271
Miejsce wydania Białystok
Numer wydania 1
Oprawa miękka
Rok wydania 2015
Typ Książka
PKWiU 58.11.1
Język polski
Tłumacz Rafał Pękała
Oto wznowienie bestsellerowej książki Gary’ego Zukava pt. Siedlisko duszy wydane z okazji 25-lecia premiery; publikacja została poszerzona o przedmowę m.in. Oprah Winfrey. Z tą samą niezwykłą umiejętnością, z którą Zukav w Tańczących mistrzach Wu Li wyjaśniał czytelnikom zagadnienia nowej fizyki, teraz zabiera ich w podróż po zakamarkach duszy i wskazuje rolę, jaką odgrywa ona już tu, na Ziemi. Autor opisuje także narodziny nowego człowieka, który w postrzeganiu świata wykracza poza pięć zmysłów.Siedlisko duszy to studium podstawowych uniwersalnych praw wszechświata, takich jak: harmonia, współpraca, dzielnie się czy poszanowanie wartości, a także życia wewnętrznego: emocji, myśli, intencji oraz intuicji i serca, w których upatruje sposób na tworzenie własnego losu i egzystencji.
Książka pokazuje również, jak udoskonalić swoje życie codzienne, jak każde małżeństwo spoić w partnerstwo duchowe, jak zadbać o pokój na świecie, jak zrozumieć nasz gatunek i ewolucję.
To publikacja, która daje szerokie spojrzenie na odwieczne pytania człowieka: „Skąd jesteśmy?”, „Dokąd podążamy?”, dzięki czemu czytelnik może dotknąć głębi istnienia i poznania oraz ma szansę „zajrzenia w siebie”. Ta wyjątkowa pozycja, w zaskakująco jasny i klarowny sposób wyjaśnia podstawowe zagadnienia ludzkiej egzystencji, przez co każdy ma szanse doświadczyć procesu narodzin samego siebie.


Newsletter

Schowek


Brak tytułów w schowku.