Podręcznik psychomagii. Praktyka szamańskiej psychoterapii

Podręcznik psychomagii. Praktyka szamańskiej psychoterapii

Wydawca: Illuminatio
Dostępność:w magazynie 10 egz.
Czas realizacji:48 h
ISBN:978-83-65442-54-3
EAN:9788365442543
Kod tytułu:61479
Szerokość:148 mm
Wysokość:212 mm
49,90 zł
44,91 zł
Cena netto: 42,77 zł
(5% VAT)
PKWiU 58.11.1
Ilość stron 308
Miejsce wydania Białystok
Numer wydania 1
Oprawa twarda
Rok wydania 2017
Typ Książka
Język polski
Tłumacz Maciej Lorenc
Legendarny reżyser teatralny i filmowy oraz twórca psychomagii, Alejandro Jodorowsky, przedstawia przewodnik pełen psychomagicznych aktów, które skutecznie pomagają uporać się z różnorodnymi problemami natury psychologicznej, seksualnej, emocjonalnej czy fizycznej.
System terapeutyczny Jodorowsky’ego zakłada, że niemożliwym jest dotarcie do nieświadomego umysłu za sprawą racjonalnych rozwiązań, dlatego należy posługiwać się językiem snów, poezji i aktów symbolicznych, które oddziałują na głębszym poziomie. Dzięki temu można pozbyć się stłumionej traumy z dzieciństwa, obudzić głęboko skrywane emocje czy pokonać głęboko zakorzenione lęki.
Każdy akt psychomagiczny działa na podobnej zasadzie, czyli przekształceniu negatywnego ładunku emocjonalnego w szereg inscenizowanych aktów symbolicznych, które umożliwią pozbycie się psychologicznego jarzma utrudniającego życie.
Niniejsza książka:
- Zawiera kilkaset skutecznych psychomagicznych rozwiązań konkretnych problemów, takich jak, między innymi jąkanie, egzema, nerwice, zaburzenia lękowe i choroby dziedziczne.
- Pokazuje, w jaki sposób lekarze mogą skorzystać z tajników unikalnych psychomagicznych rozwiązań w celu skutecznego leczenia pacjentów.
- Wyjaśnia, jak psychomagiczne rozwiązania omijają racjonalność, działając na nieświadomy umysł, aby zmiana była szybsza i trwała.


Newsletter

Schowek


Brak tytułów w schowku.