Anioły istnieją naprawdę. Zaskakująca prawda o aniołach i ich roli w naszym życiu

Anioły istnieją naprawdę. Zaskakująca prawda o aniołach i ich roli w naszym życiu

Wydawca: Samsara
Dostępność:w magazynie 1 egz.
Czas realizacji:24 h
ISBN:978-83-65601-02-5
EAN:9788365601025
Kod tytułu:61476
Szerokość:135 mm
Wysokość:205 mm
39,90 zł
35,91 zł
Cena netto: 34,20 zł
(5% VAT)
PKWiU 58.11.1
Ilość stron 232
Miejsce wydania Białystok
Numer wydania 1
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Rok wydania 2017
Typ Książka
Język polski
Tłumacz Katarzyna Dumińska
Bestsellerowa książka Anioły istnieją naprawdę w piękny sposób dowodzi, że anioły nie tylko istnieją, ale również to, że ich obecność stale pozostawia ślady w naszym życiu.
W marcu 2015 roku ludzie na całym świecie byli świadkami niewyjaśnionej historii. Media podały, że osiemnastomiesięczna dziewczynka cudem przeżyła tragiczny wypadek samochodowy. Jej matka straciła kontrolę nad pojazdem, który przewrócił się i wpadł do rzeki Utah. Choć połowa auta była zanurzona w rwącej, lodowatej wodzie, dziecko przeżyło w nim aż czternaście godzin. Czterech funkcjonariuszy policji przekonywało, że słyszeli z samochodu głos dorosłej kobiety krzyczącej „Pomóżcie mi!”. Jednak kiedy wydobyto wrak samochodu, okazało się, że to nie matka nawoływała pomocy. Byłoby to niemożliwe, gdyż z obrażeń wynikało, że zginęła na miejscu.
Nadzwyczajną historię i szczegółowy opis dowodu na istnienie aniołów wzięli na warsztat nowojorski pisarz Ptolemy Tompkins oraz policjant Tyler Beddoes, który był świadkiem tego wydarzenia. W efekcie powstał poradnik duchowy Anioły istnieją naprawdę. Autorzy w zajmujący sposób dowodzą, że granica między światem realnym a duchowym jest cieńsza, niż nam się wydaje.
Książka przybliża nam niezwykle frapujący temat aniołów, ale i pozostawia pokrzepiające przesłanie: „Nie jesteś sam”.


Newsletter

Schowek


Brak tytułów w schowku.