Blog

Jak zrobić pierniczki?

15 grudzień, 2017 115 razy Blog
Uwielbiacie świąteczne pierniczki? Zastanawiacie się jak zrobić pierniki do powieszenia na choince? A wiecie co zrobić, aby pierniczki były miękkie?

Jak zrobić origami?

11 grudzień, 2017 127 razy Blog
Składanie papieru może okazać się nie lada wyzwaniem, gdy zechcemy zrobić z origami żurawia lub kwiaty, a przy tym nie będzie nam wolno użyć kleju. Jeżeli szukacie informacji jak zrobić origami krok po kroku, mogą Wam w tym pomóc książki o origami.

Frywolitki krok po kroku

09 grudzień, 2017 194 razy Blog
Słyszysz ciągle słowo "frywolitki", lecz nie wiesz co to jest? A może zastanawiasz się jak robić frywolitki? A może szukasz informacji dla początkujących? Odpowiedzi na te pytania możesz znaleźć w książkach.

ABC florystyki Hortpress

07 grudzień, 2017 127 razy Blog
Zastanawiasz się czasem jak to możliwe, że ktoś zrobił tak piękny bukiet? Potrzebujesz szkolenia z florystyki albo książki ABC florystyki z wydawnictwa Hortpress!

Top 5 Kalendarzy biodynamicznych 2017

01 luty, 2017 204 razy Blog
Zastanawiacie się z jakiego powodu groszek sąsiada urósł wyższy, ma ładniejsze listki i większe strączki? A przecież nasiona kupiliście w tym samym miejscu, a swoje ziarna zasiałeś trzy dni później niż sąsiad! A sprawdziłeś w kalendarzu biodynamicznym czy jest to dobry dzień na pracę w ogrodzie?

Co znajdziecie w najnowszym Katalogu roślin drzewa, krzewy, byliny?

17 październik, 2016 202 razy Blog
Chcielibyście mieć piękny ogród, w którym rośliny kwitną od wiosny do późnej jesieni? Nie wiecie jakie gatunki drzew, krzewów i bylin wybrać? Powinniście zajrzeć do Katalogu roślin drzewa, krzewy, byliny polecane przez Związek Szkółkarzy Polskich.